Burun Estetiği

Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatı, burnunuzun şeklini, açısını, uzunluğunu değiştirmek ve şekillendirmek için yapılan bir ameliyattır
Burun Ucu Estetiği

Burun Ucu Estetiği

Burun ucunun açısını değiştirmek, burun ucundaki genişliği, toparlaklığı azaltmak, burnun yüzün geri kalanı ile daya uyumlu ve orantılı gözükmesini sağlamak gibi ortak amaçları vardır.
Burun Revizyonu

Burun Revizyonu

Burun revizyonu ya da sekonder burun ameliyatı, burun estetiği sonrası istenilen sonucun alınamaması, başarısız bir rinoplasti sebebiyle tekrar düzeltme amacıyla yapılan ameliyata denir.
Meme Büyütme

Meme Büyütme

Meme büyütme ameliyatı, doğuştan küçük göğüsleri olan kadınlarda göğüslerin boyutunu arttırmak ya da şeklini değiştirmek amacıyla silikon protez kullanarak yapılan cerrahi bir prosedürdür.
Meme Küçültme

Meme Küçültme

Kişinin vücuduna uygun boyutlarda estetik olarak güzel görünümlü, daha hafif ve konforlu bir meme sağlamak için yapılan ameliyattır.
Meme Dikleştirme

Meme Dikleştirme

Mastopeksi olarak da bilinen meme dikleştirme ameliyatı, fazla olan deriyi çıkartarak ve meme dokusunu sıkılaştırıp yeniden şekillendirerek memeyi toparlar ve memenin daha genç, daha sık bir görünüme kavuşmasını sağlar.
Jinekomasti

Jinekomasti

Jinekomastiye bazı hormonal bozuklukların, akciğer ve meme kanserleri ile kullanılan bazı ilaçların sebep olduğu bilinse de, genellikle herhangi bir ciddi sağlık sorunundan kaynaklanmaz.
Karın Germe

Karın Germe

Karın germe ameliyatı, egzersize ve diyete cevap vermeyen veya birden çok gebelik yaşamış kadınlarda görülen gevşemiş sarkmış fazla deriyi almak, daha düz, görsel olarak daha tatmin edici bir karın elde etmek amacıyla yapılan cerrahi bir işlemdir. 
4D Vaser Liposuction

4D Vaser Liposuction

Vaser 4D liposuction (ultrasonik liposuction), vücudun belli bölgelerinde biriken, egzersiz ve diyetle yok olmayan inatçı yağları ultrasonik dalgalarla sıvılaştırarak dışarı almak ve vücut kontürlerini düzeltmek için yapılan en yeni ve FDA onaylı bir uygulamadır.
Uyluk Germe

Uyluk Germe

Bu ameliyat çoğunlukla aşırı kilo kaybı sonrası oluşan veya diyet ve egzersize cevap vermeyen üst uylukta biriken aşırı cilt ve yağ dokusunu almak için yapılır.
Kol Estetiği

Kol Estetiği

Kol germe ya da diğer adıyla brakioplasti, koldaki yarasa kanadı görünümündeki sarkıklık ve gevşeklik ile fazla olan yağ dokusunu çıkartarak  kolu yeniden şekillendirmek için yapılan bir ameliyattır.
Kalça Estetiği

Kalça Estetiği

Yaşlanma, kalıtımsal faktörler veya dramatik kilo kaybı sonrası kalçada (popo-gluteal bölge) aşırı deri ve yağ birikimi meydana gelir. Kalça estetiği ile kalçaların daha sıkı, diri ve dik görünmesi sağlanır.
Yüz Germe

Yüz Germe

Yüz germe ya da diğer adıyla ritidektomi ameliyatı, yüzdeki kırışıklıkları ya da yaşlanma sonucu oluşan sarkmaları tedavi eden en kapsamlı yaklaşımdır.
Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

İnsanda  yaşlanma belirtilerinin ilk olarak gözüktüğü yer göz çevresidir. İlerleyen yıllar, yer çekimi ve yaşlanmaya bağlı olarak göz kapaklarında sarkma, gevşeme ve torbalanmalar oluşur.
Kulak Estetiği

Kulak Estetiği

Kozmetik kulak ameliyatı diğer adıyla otoplasti, kulakların büyüklüğünü, konumunu ya da oranını değiştiren bir işlemdir. Kulak estetiği ameliyatının sonuçları, büyük ölçüde arzu edilen değişikliklere bağlı olarak değişir
Alın Germe

Alın Germe

Alın germe ve kaş kaldırma, alın bölgesinin yumuşak dokularını kaldırarak ve yerçekimi etkilerini tersine çevirerek alın cildi, üst göz kapakları ve kaşların daha genç görünmesini sağlayan bir ameliyattır.
Yanak Estetiği

Yanak Estetiği

Gençlik ve güzelliğin sembolü olan yanaklar yaş ilerledikçe çökmeye, sarkmaya ve dolgunluklarını yitirmeye başlarlar. Yanak estetiği bu aşamada devreye girer.
Dudak Estetiği

Dudak Estetiği

Dudaklarınız doğuştan ince olabilir, doğal yaşlanma sürecine bağlı incelmiş olabilir ancak bunu değiştirmenin ve dolgun dudaklara sahip olmanın birçok yolu vardır.
Yağ Enjeksiyonu

Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu, vücudun fazla yağ birikimi olan bölgelerinden liposuction yöntemi ile yağ alıp hacmi az olan yüz, meme, kalça gibi bölgelere enjekte edilmesi yöntemidir.
Vajinoplasti

Vajinoplasti

Vajinoplasti veya vajina estetiği, doğum sonrası ya da yaşlanmaya bağlı oluşan vajinada genişleme, sarkma, gevşeme gibi sorunları düzeltmek için yapılan bir ameliyattır.
Labioplasti

Labioplasti

Çoğu kişinin yüz yapısı ve vücut tipi gibi, bir kadının genital bölgesi de kadına özgüdür. Bazı kadınlar bu işlemi daha iyi bir fiziksel konfor için tercih ederken, bazıları da tamamen kozmetik nedenlerden dolayı tercih ediyorlar.